НАЦИОНАЛНА КУПА 3-ТИ МАРТ СЪБРА 24 ОТБОРА ОТ ЦЯЛАТА СТРАНА

4.9.2023

През уикенда Плевен бе арена на Национален турнир по футбол на чисто новия футболен терен до стадион Плевен. Участие в турнира взеха 24 отбора от доста градове от страната и над 250 състезатели.

Шампион на турнира стана отбора на Диян и приятели от Габрово, които победиха на финала ФК Тръстеник, след ролетка с дузпи, като грабнаха голямата парична награда от 1 500 лв., за шампион на турнира. На трето място се класира ФК Дреновец от Горник, а четвърти финишираха Жълтата подводница от Севлиево.

В страхотен футболен празник се превърна турнирът пред погледа на многобройната футболна публика в града на Панорамата.

Официални гости бяха, г-н Стефан Бурджев, член на Изпълнителното бюро на БСП и бивш зам. министър на земеделието и футболната легенда Пламен Гетов, които наградиха призьорите.

Главния организатор на турнира Димитър Николов изказа благодарност към всички партньори, които подкрепиха организацията на турнира и всички състезатели, които се включиха в него.